Тонкощі приготування різних видів азійської локшини
Останнім часом популярність набирають азіатські страви, серед яких локшина стала частиною смачного та здорового харчування. Локшина ― популярний продукт у багатьох ресторанах та кафе, але при бажанні її можна приготувати й вдома. Багато видів азіатської локшини дає можливість підібрати варіант до смаку. На батьківщині її вживають щодня, і кожна провінція має свій особливий секрет приготування. Найбільш вживаними можна назвати рисову, яєчну, гречану, пшеничну локшину, кожна з яких відрізняється особливим смаком. На сайті інтернет-магазину можна придбати якісну азіатську локшину, яка стане основою гарнірів, перших страв, салатів, і відмінно поєднується з морепродуктами, м ясом.
Віді азіатської локшини
- Рисова. Однією з важливих складових багатьох азіатських супів є рисова локшина, яка буває тонкої та товстою. Страва має нейтральний смак, тому поєднуючись з іншими інгредієнтами, вона вбирає їх аромат та смакові якості. Її додають до солодких страв з сіром, фруктами та горіхами. Це універсальний продукт, який можна готувати при нагоді.
- Сомен. Тонка, рівна локшина за зовнішнім поглядом нагадує спагетті. Вона має вишуканий смак її додають у салати, супи, або в якості основного гарніру. Варити її треба не більше трьох хвилин. Влітку сомен викладають в ємність з льодом, додають імбир, зелену цибулю, щоб не перебити тонкого аромату та післясмаку локшини.
- Яєчна. Відрізняється яскравим кольором та приємним смаком. Вона гармонійно поєднується з будь-якими продуктами і стані смачним гарніром або інгредієнтом супу.
- Соба. Гречана локшина, яку виготовляють з додаванням пшеничного борошна. Це роблять для того, щоб отримати тонку витягнуту форму. Корисна страва з неї має легкий приємний аромат і горіховий післясмак. Соба частий гість на новорічному столі азіатів.
- Удон. Це довга і товста локшина з м'якою текстурою. Оскільки до її складу не входять яйця, її можна вживати у піст. Гарно виглядає в салатах, поєднується з рибою, морепродуктами та овочами. Її можна тушкувати з різними соусами, смажити або запікати.
Як готувати яєчну, рисову та гречану локшину
У процесі приготування страв важливо дотримуватись певних правил, щоб вона була ідеальною. Рисову локшину взагалі варити не треба. Її засипають у киплячий бульйон чи окріп та накривають кришкою. Через п'ять хвилин проціджують та промивають крижаною водою.
Яєчна локшина вариться не більше, ніж 4 хвилини, й стані гарніром для салатів чи супу. Її м'яка який смак буде доречний в будь-якій страві.
На 100 грамів гречаної локшини беруть літр води. Згідно інструкції, зазначеній на упаковці, її кидають в окріп і варять 10 хвилин. Беручи за увагу крохмальність локшини, на завершу.чому етапі треба ретельно промити її під проточною водою, щоб виключити ризик злипання. Поєднується з соєвим соусом, рисовим оцтом і кунжутною олією.
На сайті можна підібрати азіатську локшину, яка стане важливим інгредієнтом для різноманітних страв здорового харчування. Продукт виготовлений з екологічно чистих компонентів і стані для організму корисною та смачною стравою.