Кошик
5706 відгуків
promo_banner
+380 (67) 604-07-07
+380 (66) 604-07-07
+380 (73) 604-07-07
МАРКЕТ АЗІЙСЬКИХ ПРОДУКТІВ

Про нас

Компанія ASIAFOODS - є дистриб'ютором продуктів харчування з країн Азії. Задовольнити гастрономічні потреби клієнта - це одна з наших пріоритетних завдань.


Ми працюємо на українському ринку з 2016 року і за час нашої роботи зарекомендували себе як стабільна і надійна компанія, яка постійно розвивається.


Сьогодні асортимент нашої продукції на ринку налічує більше 1000 найменувань і постійно зростає. Ми пропонуємо продукцію світових брендів, які відомі своєю автентичністю, і кожен бренд має відмінну репутацію, коли мова йде про якість. А саме такі відомі бренди як: Healthy Boy, Flying Goose, Cock Brand, Aroy-D та інші.


Нашою перевагою є прямий контакт з виробниками продукції, що дозволяє доставляти на ринок екзотичні товари високої якості за конкурентними цінами.
Постійне удосконалення і пошук нових продуктів і каналів збуту, підтримання усталених партнерських відносин і налагодження нових лояльних контактів з просування продукції - дає можливість ASIAFOODS бути лідером серед рівних компаній на українському ринку.


Сьогодні в компанії працюють професіонали, які створюють особливий світ, заснований на принципах сучасного бізнесу і традиційних людських цінностях. Ми завойовуємо лояльність клієнтів завдяки відмінній якості, надійності та інновацій, і це надихає нас постійно вдосконалюватися.


Переваги співпраці з нами:

- наявність товарів на складі;

- низькі ціни;

- можливість доставки товарів під замовлення;

- знижки на оптову закупівлю;

- швидкість обробки замовлення і доставки товару.

Інформація про компанію

Назва:
"Asia Foods" - маркет азійських продуктів
Тип компанії:
Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
Healthy Boy, Flying Goose, Cock Brand, Aroy-D

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2016

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Ресторани, Ринки, Кінцевий споживач

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner