Кошик
5587 відгуків
promo_banner
+380 (67) 604-07-07
+380 (66) 604-07-07
+380 (73) 604-07-07
МАРКЕТ АЗІЙСЬКИХ ПРОДУКТІВ

Як відрізнити справжній рис від підробки

Як відрізнити справжній рис від підробки

Азійський рис — це справжній смачний натуральний продукт, який використовують для приготування безлічі смачних і корисних страв. За ціною він дещо вищий від звичайного магазинного, але ця різниця виключно через його беззаперечну якість і корисні властивості. Справжній рис відрізняється від того, який всі звикли використовувати вдома. Однак, розвиток сучасних технологій не найкращим чином впливає на якість харчових продуктів і щоб дійсно насолоджуватися натуральністю, потрібно вміти відрізнити підробку рісу, інакше ризик погіршити своє здоров'я досить великий.

 

Пластиковий китайський рис — міф чи реальність

 

Найпоширеніша проблема в виборі — пластиковий рис, на який ви можете натрапити. Китай, розвиваючи свої технології, дійшов до створення подібного. Пластиковий продукт — це ніщо інше, як звичайний картопляний крохмаль, який піддається пресуванню у формі рисових зерен і обробляється спеціальними смолами. Тому навіть після довготривалого варіння зберігає свою форму. Щоб відрізнити підробку було важко, його обробляють ще й ароматизаторами.

Пластиковий рис небезпечний для здоров'я. Адже в його складі велика частка синтетичних компонентів, які у великих дозах призводять до отруєння. Якщо споживати постійно такий виріб, то про хороше самопочуття можна забути. Тішить лише те, що частка на ринку України китайського продукту мінімальна. Здебільшого рис завозять із В'язання єтнаму, а половина всього, що реалізується у нас, вирощено в Україні. Однак, є ризик придбати неякісний азійський рис, замовляючи його в інтернеті. Зрозуміти, що перед вами справжній продукт легко. Для цього є кілька універсальних секретів, які не потребують витрат часу і легкі у виконанні. Отже, відрізнити підробку ви можете певним чином.

 

Вчимося відрізняти справжній азійський рис від підробки

 

  1. Ложку рісу необхідно покласти в склянку холодної води — якісний натуральний продукт потоне, а пластиковий замінник спливе на поверхню, крім того, перший в склянці за кілька днів покриється пліснявою, з пластиком відповідно нічого не станеться.
  2. Його можна підпалити і пластик почне одразу виділяти характерний запах горілої пластмаси, а для натурального продукту характерний легкий запах рісу.
  3. Якщо при подрібненні крупи утворюється однорідний білий порошок, то перед вами справжній товар, якщо жовта незрозуміла маса, ві придбати пластик.

Не слід забувати, що натуральний азійський рис можуть перемішувати із пластиковим, але якщо застосовувати наведені вище спосібі перевірки, то зрозуміти, що перед вами неякісний продукт буде легко. Крім того, справжня продукція завжди білого кольору, а пластиковий жовтуватий, майже прозорий.

Щоби не помилитися у виборі і не викинути гроші на вітер, замовляти продукти потрібно виключно у перевірених роками і досвідом магазинах або торгових мережах. А в інтернеті віддавати перевагу тим сайтам, які мають підтверджувальні документи. І тоді вам ніколи не доведеться сумніватися в якості рісу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner