Корзина
1195 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380676040707

ТАЙСЬКИЙ СМАЖЕНИЙ РИС З КРЕВЕТКАМИ І ГОРОХОМ #KhaoPhatKai

ТАЙСЬКИЙ СМАЖЕНИЙ РИС З КРЕВЕТКАМИ І ГОРОХОМ #KhaoPhatKai

26.11.18

Це традиційна тайська страва. Як і багато інших рецептів, тут можна експерементувати і додавати чи віднімати інгредієнти в залежності від вмісту вашого холодильника. Готується усе швидко, а для додаткової поживності і цікавого смаку додаються яйця. Якщо страва вам посмакує, то для зручності можна зробити заготовки зі звареного рису, які  варто зберігати у морозильній камері. Додатковий аромат додасть смажений бекон і незмінні тайські соуси. 

Насолоджуйтесь! 

Інгредієнти на 4 порції:

Як готуємо: 

  1. У звичайну скорворідку чи сковорідку WOK вливаємо олію. Коли вона нагріється, підсмажуємо дрібно порізану цибулю і розчавлений часник. Далі додаємо порізаний бекон і смажемо до напів золотого кольору. Додаємо креветки, горох і просмажуємо ще три хвилини. 
  2.  Додаємо на сковорідку охолоджений зварений рис і порізаний перець чилі. Далі додаємо усі соуси: соєвий, рибний, а також кунжутну олію. Перемішуємо і підсмажуємо ще 5 хвилин. 
  3.  Відставляємо усе посмажене на одну половину сковорідки, а на іншу вливаємо на соняшникову олію - перемішані яйця. Обережно перемішуємо, не чіпляючи рис. Коли яйця трохи загуснуть, додаємо порізану зелену цибулю. Далі перемішуємо все разом.
  4. Страву подаємо гарячу і порційно.