Корзина
1166 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380676040707

О нас

  Компанія ASIAFOODS – є дистриб'ютором продуктів харчування з країн Азії. Задовільнити найвибагливіші гастрономічні потреби клієнта — це одне із наших пріоритетних завдань. 

  Ми працюємо на українському ринку з 2012 року і за час нашої роботи зарекомендували себе, як стабільна та надійна компанія, що постійно розвивається. 

  Сьогодні асортимент нашої продукції на ринку налічує понад 500 найменувань і постійно зростає. Ми пропонуємо продукцію світових брендів, які відомі своєю автентичністю, і кожен бренд має відмінну репутацію, коли йдеться про якість. А саме такі відомі бренди як: Healthy Boy, Flying Goose, Cock Brand, Aroy-D та інші.  

  Нашою перевагою є прямий контакт з виробниками продукції, що дає змогу доставляти на ринок екзотичні товари найвищої якості за найбільш конкурентними цінами. 
Постійне вдосконалення і пошук нових продуктів і каналів збуту, підтримання сформованих партнерських відносин і налагодження нових лояльних контактів з просування продукції – дає можливість ASIAFOODS бути лідером серед рівних компаній на українському ринку.

  Сьогодні в компанії працюють професіонали, які створюють особливий світ, заснований на принципах сучасного бізнесу і традиційних людських цінностях. Ми завойовуємо прихильність клієнтів завдяки відмінній якості, надійності та інноваціям, і це надихає нас постійно вдосконалюватися.

  Переваги співпраці з нами:

- наявність товарів на складі;

- низькі ціни;

- можливість доставки товарів під замовлення;

- знижки на оптову закупівлю;

- швидкість обробки замовлення та доставки товару.