Корзина
1043 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380676040707

Підбираємо спеції до різних страв правильно

Підбираємо спеції до різних страв правильно

21.01.20

Приправи для страв — це спеціальні інгредієнти, які дозволяють радикально або трохи змінити смак та аромат їжі. Велику популярність сьогодні в Україні мають азіатські спеції. Вони доволі екзотичні і не типові для нашої кухні. Якщо ви хочете купити справжні спеції з Азії, рекомендуємо зробити це через інтернет-магазин Asia Foods. Ми вже давно працюємо на ринку і маємо репутацію відповідального постачальника. Великий асортимент товарів для азіатської кухні здатний задовольнити потреби будь-якого гурмана. 

 

Популярні азіатські спеції, приправи для страв

 

Щоб грамотно поєднувати приправи для страв, слід точно знати, який саме смак та аромат вони у собі несуть. Під впливом температури деякі азіатські спеції розкриваються по-особливому, і це варто теж враховувати. Сподіваємося, наша інформація вам допоможе:

  • сушений лемонграс — активно використовується в азіатській кухні, ця перемелена цитрусова трава добре гармонує з м’ясом, рибою, морепродуктами;
  • карі — паста, характерна для індійської та тайської кухні, у першому випадку вона більш ароматна, у другому — гостра;
  • перець чилі — приправа, що надає гостроти, і без якої не можна уявити деякі східні страви, використовуйте її обережно;
  • васабі — особлива китайська та японська «гірчиця», яку завжди додають до суші та ролів;
  • сичуанський, чорний та червоний перці — універсальні спеції з Азії, які можна покласти у м’ясні та рибні страви, салати тощо;
  • горішки кеш’ю, арахіс — ідеальна добавка до кондитерських виробів, яку іноді використовують і у звичайних рецептах, наприклад, у супі.

Азіатські спеції здатні вразити своїм різноманіттям недосвідченого кухаря. Їхня головна особливість — універсальність використання. З такими приправами можна легко експериментувати, додаючи їх у звичайні страви та кардинально змінюючи смаки та розставляючи нові акценти.

 

Asia Foods — інтернет-магазин, де можна купить спеції з Азії

 

Азіатська кухня сьогодні в моді. Ми бачимо велику кількість японських, тайських, китайських ресторанів та кафе. Багато людей намагається відтворити східні рецепти в домашніх умовах. Інтернет-магазин Asia Foods здатний допомогти вам з цим. У нас можна купити оригінальні спеції з Азії за дуже вигідними цінами. Продукція недорого коштує та завжди є у наявності. Ознайомтеся з переліком приправ на сайті або зверніться по допомогу до менеджерів-консультантів компанії за телефоном. 

Азіатські спеції здатні змусити вас відчути себе десь у Японії або Китаї, Таїланді чи В’єтнамі. Кожна приправа має власні особливості та екзотичний смак, який може стати головним у страві або другорядним. Використовуйте спеції з Азії з обережністю — зазвичай вони доволі гострі чи солоні. Якщо у вас виникли питання, зверніться із ними до наших фахівців. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю. Продукція, представлена у каталозі, є в наявності та знаходиться в ідеальному стані. Інтернет-магазин співпрацює зі східними виробниками та прямими імпортерами товарів для азіатської кухні. Це дозволяє нам гарантувати кращі ціни для своїх клієнтів.