Корзина
1022 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380676040707

Чай матча: корисні властивості популярного напою

Чай матча: корисні властивості популярного напою

30.06.19

Азіатська кухня смачна і доволі недорога. Ресторани, кафе пропонують українцям скуштувати різноманітні страви, серед яких окремо виділяються напої. Дуже модним сьогодні вважається японський чай матча. Він не лише має приємний смак, а ще й благотворно впливає на організм людини. Багато експертів називають зелений чай матча найкориснішим напоєм в світі. І це гучне визначення має під собою реальні факти. Корисні властивості чаю матча настільки багаті, що його обирають своїм постійним напоєм професійні спортсмени, відомі лікарі та інші люди, які уважно слідкують за власним здоров’ям. 

 

Зелений чай матча — унікальний напій з Японії

 

Хоча більшість вважає батьківщиною зеленого чая матча Японію, насправді спочатку він з’явився у Китаї. Але саме японці на початку XII століття почали його активно споживати і зробили вагомою частиною традиційної чайної церемонії. І сьогодні цей продукт асоціюється виключно з країною вранішнього сонця. Японський чай матча буває трьох сортів:

  • церемоніального — використовується в буддійських церемоніях;
  • преміального — менш солодкий і більш гіркий, ніж попередній;
  • кулінарного — має дуже яскравий і терпкий смак, ідеальний для випічки та десертів.

Корисні властивості чаю матча напряму залежать від його складу. Напій багатий вітамінами, білком, кальцієм, залізом, фтором, йодом тощо. Унікальний процес вирощування і обробки допомагає зберегти якомога більше корисних речовин і отримати дивовижний продукт — одна чашка чаю матча в 10 разів потужніша за позитивним впливом на здоров’я людини у порівнянні зі звичайним зеленим чаєм.

 

Корисні властивості чаю матча

 

Популярність азіатської кухні будується не лише на її смакових особливостях і простоті рецептів, а ще й на великій користі для здоров’я, яку несуть незвичні для європейців продукти. Це стосується і напоїв. Корисні властивості чаю матча доволі широкі:

  • підвищує імунітет і заряджає енергією;
  • стимулює роботу мозку, піднімає настрій;
  • уповільнює старіння, покращує стан шкіри;
  • виводить токсини, нормалізує тиск і температуру;
  • запобігає утворенню ракових клітин;
  • позитивно впливає на зуби, допомагає при похміллі;
  • знижує рівень холестерину, зміцнює серцево-судинну систему.

Зелений чай матча особливо підходить для спортсменів, вегетаріанців, студентів, вчених, всіх тих, хто турбується про здоров’я і віддає перевагу натуральним продуктам.  

 

Де придбати японский чай матча недорого і з доставкою

 

Інтернет-магазин AsiaFoods пропонує великий асортимент продуктів харчування з Азії. З їхньою допомогою ви легко зробите реальними найскладніші рецепти, які тільки знаєте. Японский чай матча користується стабільно високим попитом. Тут ви можете придбати його зовсім недорого, а швидка доставка виконується по всій Україні. Серед наших клієнтів є приватні особи, кафе, ресторани. Смачний і корисний зелений чай матча здатен стати вашим улюбленим повсякденним напоєм. Він не має застережень для вживання, окрім індивідуальної непереносимості. Це чудовий продукт з Японії, який ми щиро рекомендуємо вам скуштувати!